System CMS Joomla można łatwo i szybko opanować dzięki profesjonalnym szkoleniom.

Oferujemy takie szkolenia w opcji online lub kursy w siedzibie Twojej firmy.

Stawiamy na praktykę, potrafimy wykształcić redaktorów oraz administratorów na takim poziomie, że każdy uczestnik szkolenia jest w stanie samodzielnie wykonać wszystkie ćwiczenia objęte programem. Efektem takich działań jest samodzielnie zrealizowana strona internetowa.

Jak wyglądają kursy? Uczestnik szkolenia wykonuje zadania przygotowane przez instruktora na stronie roboczej przygotowanej specjalnie na szkolenie (może to być kopia istniejącej strony firmy czy instytucji) Jeszcze przez 2 tygodnie po szkoleniu, uczestnicy mają dostęp do strony roboczej na której mogą utrwalać wiedzę i ćwiczyć nowe umiejętności.

Szkolenie wiąże się również z dodatkowymi korzyściami dla zleceniodawcy - przeczytaj więcej na stronie www.szkolenia-joomla.eu.

Nasze szkolenia dla administratorów, informatyków i developerów prowadzone są przez doświadczonych praktyków, twórców szablonów w joomla-monster.com i komponentów z dj-extensions.com.

Nasi wykładowcy są specjalistami w swojej dziedzinie, ponieważ na co dzień mają do czynienia z często bardzo złożonymi pracami wdrożeniowymi dla naszych klientów, posiadają olbrzymią wiedzę i doświadczenie.

Od wielu lat wspieramy społeczność Joomla i czynnie uczestniczymy w jej życiu w Polsce i na świecie. Dzięki temu, znamy najnowsze rozwiązania i trendy związane z systemami zarządzania treścią.

Kontakt

Indico s.c.
Wałowa 10/3
84-200 Wejherowo

 

[email protected]
www.design-joomla.pl
+ 48 58 778-21-30

 

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Invalid Input

Podaj poprawny adres e-mail

Wpisz wiadomość

Musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych

Zaznacz wymagane pole

Invalid Input

Invalid Input