W dzisiejszych czasach otwierając internetową działalność gospodarczą trzeba się nastawić na ostrą konkurencję. Witryna www jest pierwszym i najważniejszym elementem przyciągnięcia klienta i uzyskania przychodów. Po wielu rozmowach i rekomendacjach zdecydowałem się na usługi Design-Joomla.pl

Ponieważ nie jestem grafikiem przekazałem jedynie ogólne informacje co chcę uzyskać pozostawiając mu wolną rękę jeśli chodzi o szczegóły.
Wynik mi przedstawiony przerósł wszelkie oczekiwania. Dzięki pracy p. Andrzeja serwis HopIn.pl, który wszyscy możemy podziwiać pod adresem http://www.hopin.pl/, wygląda jak wygląda i przyciąga cały czas nowych użytkowników.
Śledząc średni czas przebywania na stronie internautów i widząc jak się poruszają po serwisie muszę stwierdzić, że wygląd ich zachęca. Gdyby strona główna - czyli wizytówka - nie była atrakcyjna, serwis  HopIn.pl nie rozwijałby się w takim tempie - a cały wygląd zawdzięcza p. Andrzejowi. Sama współpraca była bardzo przyjemna, konkretna i szybka. Nawet po sfinalizowaniu transakcji można było liczyć na pomoc p. Andrzeja.

W tej chwili powierzamy mu zaprojektowanie elementów graficznych do naszej kampanii reklamowej.

Marcin Marciuniuk ScotBiz (http:/www.hopin.pl)

Kontakt

Indico s.c.
Wałowa 10/3
84-200 Wejherowo

 

kontakt@design-joomla.pl
www.design-joomla.pl
+ 48 58 778-21-30

 

Formularz kontaktowy