ScotBiz Marcin Marciuniuk

W dzisiejszych czasach otwierając internetową działalność gospodarczą trzeba się nastawić na ostrą konkurencję. Witryna www jest pierwszym i najważniejszym elementem przyciągnięcia klienta i uzyskania przychodów. Po wielu rozmowach i rekomendacjach zdecydowałem się na usługi Design-Joomla.pl

Ponieważ nie jestem grafikiem przekazałem jedynie ogólne informacje co chcę uzyskać pozostawiając mu wolną rękę jeśli chodzi o szczegóły.
Wynik mi przedstawiony przerósł wszelkie oczekiwania. Dzięki pracy p. Andrzeja serwis HopIn.pl, który wszyscy możemy podziwiać pod adresem http://www.hopin.pl/, wygląda jak wygląda i przyciąga cały czas nowych użytkowników.
Śledząc średni czas przebywania na stronie internautów i widząc jak się poruszają po serwisie muszę stwierdzić, że wygląd ich zachęca. Gdyby strona główna - czyli wizytówka - nie była atrakcyjna, serwis  HopIn.pl nie rozwijałby się w takim tempie - a cały wygląd zawdzięcza p. Andrzejowi. Sama współpraca była bardzo przyjemna, konkretna i szybka. Nawet po sfinalizowaniu transakcji można było liczyć na pomoc p. Andrzeja.

W tej chwili powierzamy mu zaprojektowanie elementów graficznych do naszej kampanii reklamowej.

Marcin Marciuniuk ScotBiz (http:/www.hopin.pl)

Pracowaliśmy dla:

synapsis
akademia
solidarity
wiked
bigram
kisielewski
hfpr
erp24
chantarelle
gmina
cleancut
diverse
wosp
dynamico
educarium
erpview
farmona
hektos
helicopter
instalki
kakadu
openmedia
proflight
proxar
uofnam
wilanow
Previous Next Play Pause

 

Zapytaj o cenę
  1. Email
    Nieprawidłowo wypełnione pole
  2. Imię, nazwisko
    Nieprawidłowo wypełnione pole
  3. Wiadomość
    Nieprawidłowo wypełnione pole
  4. Niepoprawny kod z obrazka